Camping Fossalta

TERUG NAAR OVERZICHT

Standplaats

Camping Fossalta

Lazise, Italië

Bekijk
Foto aanbieding

De camping ligt aan het Gardameer. Het terrein is licht glooiend met veel gras en een grote diversiteit aan bomen. Vriendelijk personeel ontvangt de gasten. Ook is er een zwembad dat tussen 13.00 en 15.00 uur gesloten is, wat zorgt voor de nodige rust. Voor de kleine kinderen is volop animatie maar ook de grotere kinderen doen graag mee. Voor de hond is er een hondendouche. Aan het meer is een kiezelstrand met een klein zandstrandje. Het strand is te bereiken via trappen en een steil voetpad.

Locatie Standplaats

Vergelijkbare aanbiedingen

Standplaats

Camping Ca' Savio

Cavallino-Treporti, Italië

De camping ligt in een bos vlak aan zee. De huuraccommodaties zijn door het hoofdpad gescheiden van de toeristische plaatsen. De staanplaatsen zijn schaduwrijk dankzij verschillende soorten bomen. Er zijn verspreid over de velden diverse watertappunten. Zwemmen, varen met een kajak, waterfietsen, beachvolleybal en windsurfen is mogelijk. Op de camping kunnen excursies naar bijvoorbeeld Venetië worden geboekt. Er is een outdoor fitnesspark. Er is een zandstrand van ca. 800 x 50 - 90 meter.

v.a. 307 / p.n.

Standplaats

Camping Pian Dei Boschi

Pietra Ligure, Italië

De terrassencamping ligt in een groene omgeving, op 700m van de zee. Er is schaduw van kunststof doek, loof- en naaldbomen. Er is een groot, vlak gedeelte maar er zijn ook gedeeltes die hoger gelegen zijn en via een steile weg bereikt worden. Vanaf de ligstoelen met parasols bij het zwembad is mooi uitzicht. Het kleuterbad is 50 cm diep. De autoweg A10 ligt op fluisterafstand. Er rijdt een gratis pendelbus naar het privé-strand van de camping. Men dient wel een ligbed te huren.

v.a. 280 / p.n.

Standplaats

Camping Bella Sardinia

Cuglieri, Italië

De staanplaatsen op deze camping liggen in een pijnbomenbos en zijn verschillend van grootte. Ze kijken uit op veel huurtenten. Op het terrein ligt een mini-golfbaan en net buiten de omheining van het zwembad is een kiosk met drankjes en ijs. Tussen de camping en de zee met zandstrand ligt een duinrand. Een pad van 200 m door de duinen leidt naar het strand. Het water neemt snel in diepte toe.

v.a. 434.70 / p.n.