Camping Le Lavedan

TERUG NAAR OVERZICHT

Standplaats

Camping Le Lavedan

Argelès-Gazost, Frankrijk

Bekijk
Foto aanbieding

De staanplaatsen op deze vlakke camping liggen op drie langgerekte velden. Ze zijn van elkaar gescheiden door bomen en struiken. In het midden van elke vier plaatsen staat een watertappunt. De stacaravans staan aan twee zijden van het terrein en op het achterste deel. Er is vanaf alle plaatsen zicht op de bergen. Er is een kiosk met informatie over sportieve activiteiten in de omgeving, eventueel onder begeleiding. Een redelijk drukke weg loopt voor langs de camping.

Locatie Standplaats

Vergelijkbare aanbiedingen

Standplaats

Camping Sandaya Paris Maisons-laffitte

Maisons-Laffitte, Frankrijk

De camping ligt op een eiland in de Seine. De staanplaatsen voor campers, caravans en tenten liggen in straatjes verspreid over het terrein. Een aantal plaatsen ligt langs de rivier. Op loopafstand bevindt zich een metrostation. Kampeerders maken gratis gebruik van het naburige sportterrein. Op het terrein is een geasfalteerd veld met een doel en een basket.

v.a. 313.60 / p.n.

Standplaats

Camping Le Clos Cacheleux

Miannay, Frankrijk

De camping ligt bij kasteel Bouillancourt, op een heuveltop. De zeer ruime staanplaatsen zijn omgeven door jonge aanplant en er zijn ook staanplaatsen met oude hoge bomen zodat u een plekje in de schaduw heeft. Op een apart deel van de camping staan de mobil-homes van de vaste huurders en de eigenaren. Op de naastgelegen camping Val de Trie, zelfde eigenaar, is een overdekt zwembad, restaurant en animatie. Naast een kinderboerderij en een visvijver is er een sauna.

v.a. 500 / p.n.

Standplaats

Camping Haliotis

Pontorson, Frankrijk

De camping ligt aan de rand van de stad Pontorson, ca. 10 km ten zuiden van Le Mont Saint-Michel. De verschillende standplaatsen worden deels afgebakend door hoge ligusterheggen en bomen. Een ander deel door fleurige bloemperken en struikgewas. Er zijn een kleine Japanse tuin en een outdoor fitnesspark. Binnen een omheining lopen er enkele boerderijdieren en er is een groentetuin.

v.a. 239 / p.n.